Дистанційний формат навчання з 19.10.2021 року

Дистанційне навчання

Шановні батьки та учні!

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації у м. Кривому Розі із захворюваністю населення на гострі респіраторно-вірусні інфекційні хвороби, у тому числі на коронавірусну інфекцію, відповідно до Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя паселення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, на виконання протоколу №38 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічноїбезпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021, протоколу №18 позачергового засідання Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі міської ради від 18.10.2021, з метого запобігання розповсюдження інфекційних хвороб серед учасників освітнього процесу, з 19.10.2021 до особливого розпорядження школа переходить на дистанційну форму навчання!

Навчання відбуватиметься відповідно до розкладу уроків затвердженого 1 вересня 2021 року. в синхронному або асинхронному режимі.

Дистанційне навчання відбуватиметься на платформах

Дистанційне навчання

Режим роботи

Синхронний режим - взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої всі учасники одночасно перебувають у веб середовищі дистанційного навчання(чат, аудіо-, відеоконференції, соціальні мережі).

Асинхронний режим - взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, використовуючи при цьому електронну пошту, форум,соціальні мережі тощо.

Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.