Зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року

Зовнішнє незалежне оцінювання, ЗНО – іспити для вступу до вищих навчальних закладів України. Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Читати далі

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року

Кожний учасник / кожна учасниця пробного ЗНО зможе і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного або двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів.

Читати далі

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року

Зовнішнє незалежне оцінювання, ЗНО – іспити для вступу до вищих навчальних закладів України. Комплекс організаційних процедур спрямований на визначення рівня знань випускників середніх навчальних закладів при їх вступі до вищих навчальних закладів.

Читати далі

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Читати далі