Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року

Пробне ЗНО 2022

Інформаційні матеріали та нормативна база

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139

Перелік предметів пробного ЗНО відповідає переліку предметів основного ЗНО-2022 (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Тестові завдання пробного ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО-2022.

Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням учасника пробного ЗНО, завдання з біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії перекладаються кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

ПРОБНЕ ЗНО-2022 ДИВИМОСЯ В МАЙБУТНЄ!
РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО-2022

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Загальна інформація

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і дає можливість:
Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання
Пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей
Оцінити свій рівень навчальних досягнень
Навчитися ефективно розподіляти час
Ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2021
Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу
Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) у визначений час

Календар пробного ЗНО-2022

Запрошення

Не пізніше 10 березня 2022 року в «Особистих кабінетах учасників пробного ЗНО» буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного тестування (запрошення).

не пізніше 10 березня 2022 року
Тестування

Українська мова, українська мова і література.

19 березня 2022 року
Тестування

Біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська, німецька, французька та іспанська мови.

26 березня 2022 року
Результати

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО

з 19 березня 2022 року

Залишити відповідь