Акція “Морально дію”

Міська педагогічна акція «#МоральноДію» покликана активізувати роботу закладів освіти у питаннях формування морально-етичних переконань підростаючого покоління, прищеплення почуттів глибокого усвідомлення взаємозв’язку між ідеями свободи, правами людини та її громадянською відповідальністю.

Читати далі

Правила мінної безпеки

Третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Батьки мають розповідати про міни дітям, аби їх уберегти. Ваші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види. І знати, як діяти, коли знайшов міну.

Читати далі

Вони боролися за Україну, Волю і Незалежність

09 січня 2024 року в Криворізькій гімназії №108 зібралися родини загиблих, гості, мешканці району, вчителі, учні, щоб вшанувати пам’ять випускників гімназії та відкрити меморіальні пам’ятні дошки героям, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, даючи відсіч збройній агресії росії.

Читати далі

Профорієнтаційний путівник – 2024

10-ті класи на 2024/2025 навчальний рік будуть у закладах загальної середньої освіти міського підпорядкування, які у 2022 році набули статусу ліцеїв академічного спрямування.

Читати далі

День української писемності та мови

Українська мова — одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і скарб. Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. Наша мова пережила все це і зараз визнана однією з найкрасивіших мов у світі.

Читати далі

День Українського козацтва

День Українського козацтва відзначається в Україні в день свята Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня. Президент України, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення, визначив цю дату своїм указом.

Читати далі

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

У Криворізькій гімназії №108 25 вересня стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу, метою якого є формування навиків відповідальної та безпечної поведінки, попередження поширення негативних явищ в учнівському середовищі, запобігання будь-яких проявів насильства.

Читати далі

Організація освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами

В умовах воєнного стану важливо забезпечити права дітей, зокрема з особливими освітніми потребами, на безперервне здобуття освіти незалежно від місця їх перебування, а також надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

Читати далі